• صفحه اصلی / رونمایی از جدید ترین فناوری خورشیدی

   

   

  - گروه بین الملل- آیا می دانید از طریق طراحی و ساخت جدیدترین پنل های ساندویچی نانومتری می توان در کنار افزایش میزان جذب سلول های خورشیدی به یک فناوری ارزان قیمت دست یافت؟

  این پنل های ساندویچی به قدری کوچک طراحی شده اند که با مقیاس نانو معرفی شده و بیشترین حجم انرژی طبیعی را برای مصرف داخلی ساختمان جذب می کنند. پنل های خورشیدی نانومتری همچون لوله های ساندویچی به صورت متوالی ساخته شده اند که قطر هر یک از این ساندویچ ها به 70 نانومتر می رسد.

  این پنل ها دارای یک ورقه باریک60 نانومتری هستند که با امکان تبدیل انرژی خورشیدی به برق می توان هم از انرژی گرمایی و هم از انرژی برق آن ها در ساختمان استفاده کرد. این پنل های نانومتری به صورت یک ورقه مسطح بر سقف یا دیواره خارجی ساختمان نصب می شوند و تنوع طرح، رنگ و براق بودن آن به جذابیت نمای خارجی نیز کمک می کند.

  لایه های نانومتری به دلیل وزن سبک و اندازه های کوچک، برای تولید انبوه کم هزینه ترند و از این رو می توان جدیدترین فناوری خورشیدی جهان را با ارزانترین قیمت ممکن در اختیار گرفت. لایه های بین ساندویچ های خورشیدی این پنل با دارا بودن لایه سیلیکونی در ضخامت بین 300 تا 500 نانومتر به جذب هر چه بیشتر سلول های خورشیدی و افزایش حجم تولید انرژی برق و گرما تا بیش از 15 درصد کمک می کنند. ترکیبی از سیلیکون کدر، ورقه فتوولتاییک و فیلم ورقه ای خورشیدی برای تولید این ساندویچ های نانومتری مورد استفاده قرار گرفته و در نهایت لایه ای از تلوراید کادمیوم و سلناید گالیوم مسی به منظور افزایش تولید حجم انرژی برق سطح این پنل را پوشانده است.

   

  طراحي سايت : طراحان وب هخامنش